İADE KOŞULLARI

ÜRÜN İADESİ

Siparişi iptal etme veya etmeme kararınız için 14 gün süreniz mevcuttur

Ürün aşağıdaki şartları sağlaması halinde iade edilebilir:

1. Alıcı, iade başvuru formunu doldurduysa (buradan İNDİRİLEBİLİR, imzalayıp şirkete göndermişse ve iade başvurusuna ürünle birlikte gönderilen fatura ya da sipariş formu eklenmişse;

2. Ürün kullanılmamış, özellikleri ve tekrar satılabilirliği korunmuşsa (damga, ürün etiketi, dış koruyucu film, koruyucu membran vb. gibi özelliklerin hasar görmemesi gerekir);

3. Ürün, www.faberlic.com'da "İade edilebilir" özel işaretine sahipse.

 

NASIL İADE YAPILIR?

KURYE İLE ALINAN SİPARİŞLER

Kargo hizmetini kullanarak teslim alınan ürünler " Anlaşmalı Kurye" firması ile iade edilmelidir. "Kargo" aracılığıyla iade yapılırken, ürünle birlikte teslim alınan fatura DAİMA iade paketine (kutu vb.) eklenerek Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. Egs Business Park, No: 12/8, Bakırköy / İstanbul, Türkiye adresine gönderilmelidir. Ürün, haricî olarak gönderilemez veya değiştirilemez.

LÜTFEN DİKKAT!

Kusuru bulunmayan ve yasal süre içerisinde iade edilmeyen ürünlerin iade talebinde kargo ücretinden alıcı sorumludur. Kusurlu ürünlerin iadesi veya iade başvurusunun Anlaşmalı Kargo şirketi aracılığıyla yapılması durumunda, şirket iade ücretini karşılayacaktır. Daima ödemeye dair faturanızı sakladığınızdan ve bunu geri bildirim bölümündeki mesajınızda bildirdiğinizden emin olun.

GERİ ÖDEME

Ürün depoya ulaştığında geri ödemeniz yapılır.

Eğer ürün iadesi sırasında geri ödeme talep etmediyseniz, başvuru formunu usulüne uygun olarak doldurmadıysanız, Türk yasalarına göre belirlenen ürün iadesi için belirlenen son tarih geçmişse, iade edilen ürünler kargoya verilmemişse ve/veya kötü niyetle hareket edilmişse, Şirketin ücreti iade etmeme ve ürünleri satmama hakkı mevcuttur (müşterinin yaptığı herhangi bir masrafı tazmin etmeksizin imha hakkına sahip olacaktır).

Gerekirse, kişisel hesabınızdaki parayı banka hesabına geri aktarabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için web sitesine başvuru isteği gönderin.

LÜTFEN DİKKAT

!Geri ödemeler 10 iş günü içerisinde banka hesabına yapılır.

Hakkımızda

Faberlic Anonim Şirketi - Rusya merkezli doğrudan satış şirketi,

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..